Розширюй межі свого світу разом з «Я Зможу»

Наші скретч-карти є унікальним дизайнерським продуктом, який спонукає ставити мету в житті та досягати її. Твоє життя вже не буде таким, як раніше. Його наповнять: яскраві емоції, незабутні враження, нові життєві цілі. Мрієш змінити своє життя? Наші скретч-карти допоможуть тобі в цьому. Замовляй (044) 221-29-39

Марафон Українця

Цей унікальний продукт було розроблено для справжніх українців – волелюбних, активних, життєрадісних та таких, що прагнуть перемагати. Наш скретч-постер є оригінальним подарунком, який подарує тобі яскравий та неймовірний світ нових вражень.

369
грн

Європейські Мандри

Мандрувати Європою разом зі скретч-картою від проекту «Я Зможу» легко та цікаво. Відвідуй країну, знаходь її на нашій карті та стирай захисне покриття. Бажаєш в подарунок купити щось особливе? Замовляй карту за телефоном +38-044-221-29-39 або на сайті!

369
грн

Мій Календар

"Мій Календар настрою та важливих подій" - це щоденник та помічник у квапливому сьогоденні. За допомогою, якого зручно планувати важливі події, складати плани та не загубитись в круговерті щоденних турбот.

220
грн

Тільки цікаві новини

21грудня

Колесо життєвого балансу: стати щасливим – просто!

Що таке щастя? Як його досягти? Воно значно ближче, аніж вам здається!

09грудня

Звільняємо місце для щастя

Позбавляємося від зайвого перед Новим Роком

01грудня

Хто такий Святий Миколай?

Зимові свята - це найкращий час для того, щоб повірити у диво!