30червня

Кожен рік даєте собі обіцянку почати регулярно їздити на велосипеді, проте її не виконуєте?

Сьогодні ми розкажемо вам про те, що користь велосипеду – це не тільки здоров’я, краса та позитивні емоції, але й ще можливість покращити інтимне життя!

Отже, їздити на велосипеді корисно, тому що це:

 Захистить нервову систему та покращить карму

Велика кількість заторів вже давно робить нас більш нервовими та агресивними. Бажаєте захиститися від негативу? Діставайтеся роботи велосипедом! Тим паче, що за прикладом європейських міст, в Україні активно розвивається використання велосипеду в умовах міста: створюються стоянки, велосипедні доріжки, розвивають культуру руху містом, проводять роз’яснювальні роботи з автомобілістами та пішоходами тощо.

 Покращує сон

Відповідно до досліджень, які проводили вчені у Стенфорді, щоденна півгодинна поїздка на велосипеді користь приносить тим, хто страждає безсонням. Відповідно до результатів експерименту люди, які раніше вели не активний спосіб життя, проте згодом його змінили та почали кататися на велосипеді протягом 30 хвилин, стали засинати швидше у 2 рази та спати довше на 1 годину.

 Зробить вас молодшим

Активні фізичні навантаження, до яких додається довге перебування на свіжому повітрі, сприяють покращенню циркуляції крові. Тому таке катання на велосипеді є дуже корисним для жінок. Адже, в першу чергу, - це можливість підтримувати свою красу та молодість без хірургії, хімії та інших не природних процедур. Усього лише невеличка прогулянка кожен день – і ви будете виглядати молодшими, красивішими, спортивнішими та привабливішими для протилежної статі.

 Покращить травлення

Якщо у вас проблеми зі туалетом та кишківником, тоді корисним велосипед для вас буде не тільки у тому, аби підтримати красу, але й в тому, як покращити здоров’я. Адже згідно з дослідженням, таке фізичне навантаження зменшує час, який потрібен їжі для проходження кишківника. А це, в свою чергу, зменшує кількість води, що всмоктується. Стул стає більш рідким та легше проходить свій шлях по кишківнику.

 Допоможе боротися із застудою

Якщо раніше ви лікували застуду за допомогою меду, лимону та гарячого чаю, то тепер ви зможете використовувати ще один варіант – користь велосипеду. Завдяки тому, що така активність не є серйозною, а помірною, вона цілюще діє на життєдіяльності організму. Імунні клітини активізуються та з більшою ефективністю перемагають інфекції, в тому числі і застудні. Щоденна прогулянка зменшить кількість ваших лікарняних днів та збільшить час для корисних та приємних занять.

 velo 3

  Подовжить сексуальне життя

Користь велосипеду для чоловіків була доведена дослідженнями у Гарварді. За результатами експерименту у чоловіків після 50, які не відмовляють собі у велосипедних прогулянках, ризик імпотенції знижується на третину. Навіть порівнюючи їх з тими, хто займається фізкультурою.

Для жіноцтва, яке любить їздити на велосипеді, користю можна вважати можливість відтягнути момент появи менопаузи. Їх сексуальна активність продовжиться на 2-5 років довше.

 Зміцнить ваше серце

Коли ви займаєтеся регулярно катанням, то ризик появи захворювань серця знижується у 2 рази. При цьому не обов’язково їздити кожен день. Достатньо здолати 35 км у тиждень аби ваше серце працювало без перебоїв.

 Доставить вас подалі від раку

Для жінок та чоловіків кататися на велосипеді корисно ще й тому, що така активність знижує можливість розвитку раку. У жінок можливість появи раку грудей зменшується на 34%.

 Знижує вагу

Найчастіше зайвої ваги люди позбавляються за допомогою бігу. Проте цей вид активності підходить не усім та має багато противників. Якщо ви шукаєте альтернативний спосіб знизити вагу, тоді велосипед – це для вас. Катання на велосипеді однозначно є корисним і допомагає схуднути. При цьому навантаження на ваш організм є не таким сильним.

 Робить людей щасливішими

Відповідно до досліджень, під час катання на велосипеді виробляється така кількість гормонів щастя, що людина починає відчувати справжній «кайф». При цьому абсолютно природнім та безпечним способом.

 

     Не знаєте, як почати катання? Скористайтеся спеціальною пропозицією від команди «Я зможу!». Замовляйте скретч-карту «Марафон Українця», і тоді користь велосипеду зможете оцінити ви та ваші близькі. А ще це можливість наповнити життя новими захопленнями, емоціями та почуттями! Телефонуйте +38 044 221 29 39.