09грудня

Новий Рік – особливе свято. В цю ніч ми відкриваємося для нових бажань, цілей та досягнень. Чи можна більш вдало підібрати час для початку нового життя, ніж новорічна ніч? Не дарма саме тоді ми загадуємо найбажаніше – і віримо, що все обов’язково збудеться!

Готуючись до Нового Року, ми дбаємо про подарунки, чистоту в оселі та харчі на стіл. Але дуже часто ми не згадуємо про найголовніше – підготувати простір до нового, відкрити своє життя для змін. Старі непотрібні речі, зайвий непотріб вдома створюють свого роду енергетично блокаду для змін в житті. І дуже важливо від всього непотрібного вчасно позбутися – саме це підштовхне вас до нового і кращого.

Куди ж подіти зайві речі? Навколо нас є багато нужденних людей. Ви можете віднести їх до Благодійних Фондів, таким чином, зробивши чиєсь життя хоч трішки легшим. Особливо важливо не забувати про нужденних саме перед святами – адже в цей час нам всім так хочеться вірити у диво. А тут з’являється можливість це диво створити! Одне з завдань нашої скретч-карти «Марафон Українця» - зайнятися благочинністю. Зараз – найкращий час щоб це зробити!

chistka 1

Чому старе та перевірене часом – не завжди найкраще?

Живучи в своїй оселі, ми постійно обживаємося новими речами. Щось нам дарують, щось купуємо самі. Поступово місця стає все менше, нових покупок відповідно теж – «поставити немає куди» кажемо ми собі і відмовляємося від того чи іншого придбання. Але чи всі ті речі, що займають собою стільки місця у нашій оселі, такі необхідні? Як стверджує Східна мудрість, старі речі забирають з оселі хорошу енергетику та віддають погану. Якщо ж ви не прихильники Східних філософій, психологи теж радять не оточувати себе старим мотлохом – він формує свого роду «психологію бідності», яка не дає вам збагачуватися та набувати нового. Тож, аби відкрити себе для нових приємностей, сміливо віддавайте зайве на благо чинність та сміливо стирайте скетч-покриття з чергового виконаного завдання «Марафону Українця»!

Як відібрати речі для передачі нужденним? Відкрийте шафу та уважно огляньте її вміст. Якщо ви не вдягали річ протягом останнього року – сміливо відкладайте її в свій благодійний список. Ні, вона вам більше не знадобиться. Якщо за рік жодного разу не вдягли, більше і не захочете. Просто зрозумійте: на місце старих речей прийдуть нові. Які ви з задоволенням вдягатимете. А ваші старі речі зможуть зробити когось щасливим!

Перегляньте, що знаходиться в ваших кімнатах. Надбита улюблена вазочка чи статуетка? – діліться з нужденними, створіть їм затишок у житті. Навіть якщо вони дуже дорогі вам та нагадують про щось приємне – спогади завжди будуть у наших думках. Не варто асоціювати радісні миттєвості минулого з мотлохом теперішнього. Все що хоч трохи втратило свою цілісність – на смітник.

Розберіть стару макулатуру. Все те, що не має зберігатися довго (старі сплачені рахунки та документація) віддавайте на повторну переробку. Навіть «корисні» роздруковані рецепти чи лайфхаки.

Після того, як ви очистили свою оселю від старого мотлоху, можете провести своєрідний ритуал налаштування на нове. Подумайте, що вам подобається найбільше: можете прийняти ванну з сіллю, або просто запалити свічки та насолодитися енергетикою очищеної оселі.

Також можете використовувати свічки різного кольору:

Хочете зустріти любов - запаліть рожеву свічку;

Зелену, якщо хочете збільшити достаток;

Жовта поліпшить настрій;

Червона сприяє збільшенню сексуальності і фізичної активності;

Хочете спокою - допоможуть сині і фіолетові свічки.

Створюючи «Марафон Українця» ми ставили замету зробити мотиватор для змін у житті кожного та країни в цілому. Творити добро надзвичайно важливо! Кожному з нас так приємно відчути, що про нас пам’ятають та допомагають чим можуть.

 

Нехай Новий Рік принесе вам достаток, міцне здоров’я та здійснення мрій!
З наступаючими святами!