14грудня

З чого почати пошуки

Універсального рецепту новорічного подарунка не існує. Тому важливим моментом на початку ваших пошуків повинне бути «налаштування на одержувача». Уявіть людину, якій обираєте подарунок, згадайте його характер, схильності, і ви відчуєте напрямок, в якому треба рухатися. 

Обираючи подарунок для мандрівника, наприклад, варто звернути увагу на скетч-карти для мандрівників, набори туристичного спорядження або туристичні меблі. Для рибалки приємним презентом будуть набори нових гачків чи приманок. Не розглядайте подарунок зі своїм світосприйняттям. Задумайтеся, що саме подобається одержувачу? 

Для кого подарунок

Для дитини

Новий рік для дітей - справжнє диво! Перш за все, подарунок має бути сюрпризом - яскравим, вражаючим і незабутнім. Добре, якщо сюрприз буде складатися з невеликих подарунків різного розміру і призначення: дитині буде цікаво отримати відразу кілька презентів.

Оригінальна яскрава упаковка викличе захоплення, а розгортати хитромудрий бант на коробці або шукати цукерки в мішури буде в сто разів приємніше.

Для жінки

Жінки, як і діти, під Новий рік теж вірять в чудеса і з нетерпінням чекають сюрпризу під ялинкою. Однак догодити їм набагато важче, тому ось вам підказки.

Якщо жінка спокійна, небагатослівна, стримана, то, вибираючи їй подарунок, керуйтеся наступним: не даруйте те, що є у інших, нехай краще подарунок буде незвичайним або навіть дивним, це викличе її інтерес. Наприклад, екзотична рослина або антикварна книга.

Жінці емоційній і розкутій приємно буде отримати подарунок в такому ж стилі. Скретч-карта – мотиватор стане ідеальним подарунком для яскравої жінки – це стимулюватиме її творчий потенціал та надихатиме на нові пригоди!  Також непоганий варіант – подарунок-враження. Якщо ж ви поєднаєте скетч-карту з подарунком-враженням, це стане чудовим тандемом – багато «емоцій» якраз «виконують» завдання нашого «Марафону Українця»!

Для чоловіка

Чоловіки не менше за жінок люблять отримувати подарунки. Для того щоб подарунок був прийнятий з радістю, потрібно звернути увагу на характер чоловіка. Якщо він не схильний висловлювати свої емоції і іноді важко здогадатися, про що він думає насправді, то краще не ризикувати і подарувати щось практичне. Головне тут - не бути героєм анекдотів про шкарпетки і крем для гоління. Варіантів для практичних подарунків безліч: від наборів для полювання, риболовлі та інших хобі до фігурок, які він колекціонує. Корисні речі - техніка, сертифікати на ремонт автомобіля, набори інструментів.

Якщо чоловік - душа компанії, сповнений дотепності і бажання веселитися - подарунок з гумором стане безпрограшним варіантом: наприклад фотоколаж з кумедними підписами або іменна медаль «Зірка року». Яскраві та активні чоловіки обожнюють різноманітні змагання та емоції – подаруєте йому «Марафон Українця» - ви точно влучите «в яблочко»! Такий презент насамперед підніме настрій, а це найголовніше у подарунках.

Сприйняття світу

Існує зв'язок між психотипом людини і подарунком, який йому буде приємно отримати. І, хоча психотип - це збірний образ, він може допомогти побачити в людині властиві йому риси.

Візуальне сприйняття світу

Люди із зоровим сприйняттям - великі цінителі мистецтва, тому ваш подарунок повинен бути перш за все красивим і вишуканим. Зверніть увагу на те, що до скетч-карт ми пропонуємо надзвичайно гарну рамку для розміщення на стіні – це дуже гарно і точно сподобається «візуалу».

Звукове сприйняття світу

Такі люди сприймають навколишню дійсність головним чином на слух. В якості подарунка їм підійде те, що пов'язане з музикою - диски, аудіотехніка або навіть музичні інструменти.

Чуттєве сприйняття світу

Представникам цього типу подобається відчувати світ через дотик, смак, аромат. Вони будуть раді  подарунку, приємному на дотик: можна подарувати теплий светр, кондитерські вироби або парфум. 

Скретч-карти «Я зможу» вироблені з виключно високоякісних матеріалів. Вони дуже приємні на дотик та приємно вразять своїх володарів.

Дискретне сприйняття світу

Сприйняття світу грунтується на логіці. Такі люди будують ланцюжки, малюють схеми і всі явища оцінюють за принципом корисності або шкідливості. Їм чудово підійде інтелектуальний презент - енциклопедія або запрошення на курси, де він може розвивати свої здібності. Скретч-карта «Марафон Українця» містить в собі безліч завдань по самовдосконаленню та розвитку – це бездоганний подарунок для логічних та цілеспрямованих людей.

 newyear 1

І, головне, незалежно від того, кому і який ви даруєте подарунок, вручайте його щиро і з любов'ю, тому що цей момент найважливіший.